empty

Ön épp elhagyja a weblapot
www.instaforex.eu >
a weblap üzemeltetője a(z)
INSTANT TRADING EU LTD
Számlanyitás

Karrierek

Kezdd el a jövődet
Légy Te is nyerő csapatunk tagja!

Kezdd el velünk lenyűgöző karrieredet és kövesd a sikerhez vezető utat!

Küldd el önéletrajzodat
Felhasználói fiók regisztrálása
Kereskedési platform letöltése
Befizetési és pénzfelvételi módok

Conversion / Retention menedzser

Rólunk:

Az Instant Trading EU vállalat a Ciprusi Értékpapír- és Tőzsdefelügyelet (CySEC) engedélyezésével nyújt befektetési szolgáltatásokat, és fióktelepekkel rendelkezik Lengyelországban, Csehországban és Szlovákiában.
Az InstaForex márkanév a szolgáltatásait a www.instaforex.eu weboldalon keresztül nyújtó, és ügyfelei számára pénzügyi instrumentumok kereskedését saját platformján lehetővé tévő vállalat tulajdona.

Feladatok:

Közvetlen kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel a vállalat pénzügyi szolgáltatásainak népszerűsítése, valamint kapcsolatok kiépítése és fenntartása érdekében.

Segítségnyújtás az ügyfeleknek a kereskedéssel, befizetésekkel és pénzfelvétellel kapcsolatos kérdéseiben, valamint új vagy speciális funkciók használatában.

Korábbi ügyfeleink újraaktiválása.

Az ügyfelek oktatása a pénzügyi eszközökkel való kereskedésről és a vállalat kereskedési platformjainak használatáról.

NINCS hideghívás.

Elvárások:

Érdekel a befektetések és/vagy kriptovaluták világa

Páratlan kommunikációs készségekkel rendelkezel, kulturált személyiség vagy, képes vagy hosszútávú kapcsolatok kiépítésére

Kedveled a kihívásokat és céltudatos vagy

Önállóságod, szisztematikus megközelítésed és dinamizmusod jól ismert és nagyra értékelt barátaid és ismerőseid körében

Szeretnél tanulni és fejlődni

Anyanyelvi szinten tudsz angolul írni és beszélgetni, előnynek számít bármely egyéb nyelv ismerete

Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat is előnyt jelent

Mit kínálunk:

Először is egy stabil munkahelyet, alkalmazotti szerződéssel

Készségeken és tapasztalaton alapuló fizetés

Versenyképes jutalékok

Éves szabadság

Nem csak munkáról szól az élet, ezért csak hétfőtől péntekig dolgozunk

Mindig támogatni fog az egész csapat, nemcsak a próbaidő alatt

Nincs költözésfinanszírozási csomag.
Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük.
Most elhagyja a www.instaforex.eu weblapot, amelyet az Instant Trading EU LTD üzemeltet
Can't speak right now?
Ask your question in the chat.

Turn "Do Not Track" off