empty

Chystáte se opustit
www.instaforex.eu >
stránku provozovanou společností
INSTANT TRADING EU LTD
Otevřít účet

Kariéra

Vykročte do své budoucnosti.
Staňte se členem našeho vítězného týmu.

Nastartujte u nás svou výjimečnou kariéru a vydejte se na cestu za úspěchem!

Zašlete nám své CV
Registrace osobního účtu
Stáhnout obchodní platformu
Způsoby vkladů/výběrů prostředků

Conversion / Retention manager

O nás:

Instant Trading EU je společnost poskytující investiční služby, regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC). Má pobočky v Polsku, Česku a na Slovensku.
Společnost vlastní značku InstaForex, poskytuje služby na internetových stránkách www.instaforex.eu a umožňuje klientům obchodovat s finančními nástroji prostřednictvím svých obchodních platforem.

Náplň práce:

Jednání přímo s novými i stávajícími klienty za účelem propagace finančních služeb společnosti a navazování a udržování vztahů.

Pomoc klientům, kteří se ptají na obchodování, vklady, výběry a využívání nových nebo specifických funkcí.

Reaktivace starých klientů.

Vzdělávání klientů v oblasti obchodování s finančními nástroji a používání obchodních platforem společnosti.

Volání za studena NE.

Předpoklady:

Živě se zajímáte o investice a/nebo svět kryptoměn.

Máte skvělé komunikační dovednosti, vysoký osobní standard a schopnost navazovat trvalé vztahy.

Máte rádi výzvy a motivuje vás dosahování cílů.

Nejen vaši přátelé oceňují vaši samostatnost, systematičnost a energičnost.

Velmi rádi se učíte a rozvíjíte.

Plynule hovoříte i píšete anglicky, dosahujete téměř úrovně rodilého mluvčího. Znalost dalšího jazyka je výhodou.

Výhodou je i zkušenost s prodejem po telefonu.

Benefity:

Především: stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu.

Plat podle dovedností a zkušeností.

Konkurenceschopné provize.

Každoroční dovolená.

Práce není všechno, a tak se u nás pracuje pouze od pondělí do pátku.

Podpora celého týmu, a to nejen ve zkušební době.

Příležitost k rozvoji v rámci organizace.

Relokační balíček není k dispozici.
Se všemi žádostmi bude nakládáno jako s přísně důvěrnými.
Nyní opouštíte web www.instaforex.eu, web provozovaný společností INSTANT TRADING EU LTD
Nemůžete právě teď mluvit?
Položte vaši otázku v chatu.

Turn "Do Not Track" off