empty

Chystáte se opustit
www.instaforex.eu >
stránku provozovanou společností
INSTANT TRADING EU LTD
Otevřít účet

Kariéra

Vykročte do své budoucnosti.
Staňte se členem našeho vítězného týmu.

Nastartujte u nás svou výjimečnou kariéru a vydejte se na cestu za úspěchem!

Zašlete nám své CV
Registrace osobního účtu
Stáhnout obchodní platformu
Způsoby vkladů/výběrů prostředků

Retention Manager

Popis:

Péče o zaměstnance patří k hlavním prioritám InstaForexu. Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli na svou práci hrdí a rozvíjeli u nás svou kariéru. Práce u nás je skvělou příležitostí, jak rozšířit své profesní znalosti. Připojte se k našemu týmu!

Místo výkonu práce:

Praha

Jak si vás představujeme?

Hledáme aktivní a cílevědomou osobnost otevřenou novým zkušenostem. Oceníme také výborné komunikační schopnosti, spolehlivost a dochvilnost. Pokud je vaším cílem úspěch v oblasti financí a v dynamicky se rozvíjející společnosti, je pro vás InstaForex tou správnou volbou.

Co se vám u nás bude hodit:

Uvítáme přehled o obchodování na finančních trzích (není podmínkou), pracovní zkušenost s online prostředím finančních trhů a ve finančních společnostech, práce s CRM (není podmínkou, ale výhodou), zkušenost s administrativou, pokročilá znalost anglického jazyka (jiné jazyky výhodou), zájem o investiční produkty.

Na co se u nás můžete těšit?:

Příjemné pracovní prostředí v naší pražské kanceláři
Zázemí nadnárodní společnosti, vzdělávání, možnost kariérního a profesního růstu
Smlouva na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení a fixní plat 45 000 Kč + prémie
Pracovní doba: 9:00 - 17:30

Náplň práce:

Vedení agendy péče o stávající zákazníky společnosti

Informování zákazníků o stavu jejich portfolia + sledování aktuálního vývoje trhu

Marketingové kampaně cílené na zákazníky

Účast na obchodních jednáních

Vedení podrobných a přesných záznamů a aktualizace veškeré komunikace se zákazníky

Poskytování podpory novým a stávajícím zákazníkům

Reakce na dotazy zákazníků ohledně obchodování

Pomoc zákazníkům s vklady/výběry

Přímé jednání se zákazníky za účelem propagace produktů a služeb společnosti prostřednictvím telefonu a e-mailu v rámci budování a udržování vztahů se zákazníky

Získávání a posuzování všech relevantních informací pro řádné zpracování dotazů

Zjišťování potřeb zákazníků a podpora zákazníků při používání konkrétních funkcí

Podpora při registraci a konverzi potenciálních zákazníků na aktivní klienty

Reaktivace bývalých zákazníků

Benefity

25 dní dovolené

4 sick days

účast na seminářích a školeních InstaForexu

Nyní opouštíte web www.instaforex.eu, web provozovaný společností INSTANT TRADING EU LTD
Nemůžete právě teď mluvit?
Položte vaši otázku v chatu.

Turn "Do Not Track" off