empty

OPUSZCZASZSTRONĘ INTERNETOWĄ
www.instaforex.eu >
firmy
INSTANT TRADING EU LTD
Otwórz konto

Kariera

Wkrocz w swoją Przyszłość
Zostań członkiem naszego Zwycięskiego Zespołu

Rozpocznij z nami wyjątkową karierę i podążaj ścieżką sukcesu!

Wyślij swoje CV
Zarejestruj konto osobiste
Pobierz platformę handlową
Sposoby wpłaty / wypłaty

Opiekun klienta inwestycyjnego

O nas

Instant Trading EU jest firmą świadczącą usługi inwestycyjne, regulowaną przez europejski organ nadzorczy, CySEC (Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), posiadającą lokalizację na terytorium Polski, zatwierdzoną przez KNF (Komisją Nadzoru Finansowego).

Firma jest właścicielem nazwy handlowej InstaForex oraz świadczy swoje usługi poprzez stronę www.instaforex.eu.

Firma oferuje usługi inwestycyjne poprzez platformę transakcyjną, umożliwiając klientom handel instrumentami finansowymi.

Twój zakres obowiązków

Będziesz zapewniać doskonałą obsługę klienta;

Budować pozytywne relacje;

Monitorować sytuację na rynkach finansowych;

Rozmawiać z klientami o rynkach i przekazywać im "finansowe newsy"

Asystować przy rozwiązywaniu problemów klientów.

Nasze wymagania

Kręcą Cię inwestycje i/lub świat krypto;

Twoje umiejętności komunikacyjne nie mają sobie równych, a do tego masz wysoką kulturę osobistą i umiesz budować trwałe relacje;

Lubisz wyzwania i realizacja celów napędza Cię do działania;

Angażujesz się w różne działania i nie spoczywasz na laurach;

Twoja samodzielność, systematyczność i dynamiczność są znane i cenione wśród Twoich przyjaciół i nie tylko;

Masz ogromny apetyt na rozwój i ciekawość świata;

Pakiet MS Office, komputer i urządzenia biurowe nie stanowią dla Ciebie tajemnic;

Doświadczenie w relacjach B2B lub B2C;

Język angielski min. B1 będzie dodatkowym plusem.

To oferujemy

Po pierwsze i najważniejsze: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

Nie samą pracą człowiek żyje, więc pracujemy pon-pt;

Kto gra w piki ten ma wyniki, czyli solidny system premiowy;

Czeka na Ciebie również wsparcie całego zespołu, nie tylko w okresie próbnym.

Opuszczasz stronę internetową www.instaforex.eu firmy INSTANT TRADING EU LTD
Nie możesz teraz rozmawiać przez telefon?
Zadaj pytanie na czacie.

Turn "Do Not Track" off