empty

Chystáte sa opustiť
www.instaforex.eu >
webovú stránku, ktorú prevádzkuje
INSTANT TRADING EU LTD
Otvoriť účet

Pracovné ponuky

Vykročte do budúcnosti
Staňte sa súčasťou nášho víťazného tímu

Naštartujte s nami výnimočnú kariéru a vydajte sa na cestu za úspechom!

Pošlite nám životopis
Zaregistrujte si osobný účet
Stiahnuť obchodnú platformu
Spôsoby vkladu / výberu prostriedkov

Manažér pre investície klientov

O nás

Instant Trading EU je spoločnosť poskytujúca investičné služby, ktorú reguluje európsky orgán dohľadu CySEC (Cyperská komisia pre cenné papiere a burzy). Pobočku v Poľsku schválil poľský orgán finančného dohľadu (KNF).

Spoločnosť vlastní značku InstaForex a poskytuje svoje služby prostredníctvom webovej stránky www.instaforex.eu.

Spoločnosť ponúka investičné služby prostredníctvom obchodnej platformy, ktorá umožňuje klientom obchodovať s finančnými nástrojmi.

Náplň práce

Poskytovanie špičkových zákazníckych služieb;

Budovanie pozitívnych vzťahov so zákazníkmi;

Sledovanie situácie na finančných trhoch;

Diskusie o trhoch s klientmi a poskytovanie finančných správ;

Pomoc pri riešení problémov klientov.

Naše požiadavky

Zaujímajú vás investície a/alebo svet kryptomien;

Máte skvelé komunikačné zručnosti, vysokú osobnú kultúru a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy;

Máte rád/a výzvy a vašou motiváciou je dosahovanie cieľov;

Rád/rada sa zapájate do rôznych aktivít a nespíte na vavrínoch;

Medzi priateľmi ste známy/-a ako samostatná a dynamická osoba so systematickým prístupom;

Ste zvedavý/-á a chcete sa rozvíjať;

Balík MS Office, počítač a kancelárske zariadenia pre vás nie sú žiadnou záhadou;

Skúsenosti s obchodnými vzťahmi B2B alebo B2C;

Úroveň angličtiny B1 je výhodou.

Čo ponúkame

Predovšetkým stabilné zamestnanie s pracovnou zmluvou;

Práca nie je všetko, preto pracujeme len od pondelka do piatka;

Atraktívny bonusový systém;

Podporu celého tímu budete mať po celý čas, nielen počas skúšobnej doby.

Teraz opúšťate stránku www.instaforex.eu, ktorá patrí spoločnosti INSTANT TRADING EU LTD
Can't speak right now?
Ask your question in the chat.

Turn "Do Not Track" off