empty

OPUSZCZASZSTRONĘ INTERNETOWĄ
www.instaforex.eu >
firmy
INSTANT TRADING EU LTD
Otwórz konto

Kariera

Wkrocz w swoją Przyszłość
Zostań członkiem naszego Zwycięskiego Zespołu

Rozpocznij z nami wyjątkową karierę i podążaj ścieżką sukcesu!

Wyślij swoje CV
Zarejestruj konto osobiste
Pobierz platformę handlową
Sposoby wpłaty / wypłaty

Specjalista ds. wsparcia

O nas

Instant Trading EU jest firmą świadczącą usługi inwestycyjne, regulowaną przez europejski organ nadzorczy, CySEC (Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd), posiadającą lokalizację na terytorium Polski, zatwierdzoną przez KNF (Komisją Nadzoru Finansowego).

Firma jest właścicielem nazwy handlowej InstaForex oraz świadczy swoje usługi poprzez stronę www.instaforex.eu.

Twój zakres obowiązków

Będziesz prowadzić obserwacje działu sprzedaży;

Przygotowywać arkusze oceny i udzielać informacji zwrotnej;

Sporządzać raporty;

Obsługiwać kanały wsparcia klienta (chat, email, komunikatory) w dedykowanej aplikacji;

Mogą trafić się zadania rozwijajcie Twoje kompetencje.

Nasze wymagania

Język angielski min. B1;

Twoje umiejętności komunikacyjne nie mają sobie równych, a do tego masz wysoką kulturę osobistą;

Lubisz wyzwania i realizacja celów napędza Cię do działania;

Angażujesz się w różne działania i nie spoczywasz na laurach;

Twoja samodzielność, systematyczność i dynamiczność są znane i cenione wśród Twoich przyjaciół i nie tylko;

Masz ogromny apetyt na rozwój i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku;

Pakiet MS Office, komputer i urządzenia biurowe nie stanowią dla Ciebie tajemnic.

To oferujemy

Po pierwsze i najważniejsze: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

Wynagrodzenie: 5 000–5 500 zł brutto/mies. +premie miesięczne;

Nie samą pracą człowiek żyje, więc pracujemy pon-pt;

Jak coś wypadnie, możesz pracować z domu;

Czeka na Ciebie również wsparcie całego zespołu, nie tylko w okresie próbnym;

Możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Opuszczasz stronę internetową www.instaforex.eu firmy INSTANT TRADING EU LTD
Nie możesz teraz rozmawiać przez telefon?
Zadaj pytanie na czacie.

Turn "Do Not Track" off