empty

Chystáte sa opustiť
www.instaforex.eu >
webovú stránku, ktorú prevádzkuje
INSTANT TRADING EU LTD
Otvoriť účet

Pracovné ponuky

Vykročte do budúcnosti
Staňte sa súčasťou nášho víťazného tímu

Naštartujte s nami výnimočnú kariéru a vydajte sa na cestu za úspechom!

Pošlite nám životopis
Zaregistrujte si osobný účet
Stiahnuť obchodnú platformu
Spôsoby vkladu / výberu prostriedkov

Špecialista podpory zákazníkov

O nás

Instant Trading EU je spoločnosť poskytujúca investičné služby, ktorú reguluje európsky orgán dohľadu CySEC (Cyperská komisia pre cenné papiere a burzy). Pobočku v Poľsku schválil poľský orgán finančného dohľadu (KNF).

Spoločnosť vlastní značku InstaForex a poskytuje svoje služby prostredníctvom webovej stránky www.instaforex.eu.

Náplň práce

Sledovanie predajného oddelenia;

Príprava hodnotenia a poskytovanie spätnej väzby;

Vypracovanie správ;

Spravovanie komunikačných kanálov podpory klientov (chat, e-mail, messengery) v príslušnej aplikácii;

Môžu sa objaviť úlohy, vďaka ktorým budete môcť rozvíjať svoje zručnosti.

Naše požiadavky

Úroveň angličtiny B1;

Skvelé komunikačné zručnosti a vysoká osobná kultúra;

Máte rád/a výzvy a vašou motiváciou je dosahovanie cieľov;

Rád/rada sa zapájate do rôznych aktivít a nespíte na vavrínoch;

Medzi priateľmi ste známy/-a ako samostatná a dynamická osoba so systematickým prístupom;

Máte záujem rozvíjať sa a chcete pracovať v medzinárodnom prostredí;

Balík MS Office, počítač a kancelárske zariadenia pre vás nie sú žiadnou záhadou.

Čo ponúkame

Predovšetkým stabilné zamestnanie s pracovnou zmluvou;

Plat: 5 000 ‒ 5 500 PLN brutto/mesiac + mesačné prémie;

Práca nie je všetko, preto pracujeme len od pondelka do piatka;

Ak si to bude situácia vyžadovať, môžete pracovať z domu;

Podporu celého tímu budete mať po celý čas, nielen počas skúšobnej doby;

Možnosť rozvoja v rámci organizácie.

Teraz opúšťate stránku www.instaforex.eu, ktorá patrí spoločnosti INSTANT TRADING EU LTD
Can't speak right now?
Ask your question in the chat.

Turn "Do Not Track" off